OSIEK. Nieudana ucieczka pijanego kierowcy

24 listopada 2015 Autor: sz

45-letni osieczanin widząc radiowóz zaczął dyskretnie uciekać polijantowi. Ucieczka zakończyła się wpadnięciem do przydrożnego rowu. Mężczyzna był pjany.

OSIEK. Nieudana ucieczka pijanego kierowcy

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek na ulicy Glównej w Osieku. Dzielnicowy gminy Osiek jadąc ulicą zauważył audi, którego kierowca na widok radiowozu nagle skręcił w boczną uliczkę. Policjant podążył za nim.

-Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów dzielnicowy zauważył, że audi znalazło się w rowie. Funkcjonariusz natychmiast udzielił pomocy kierowcy i wtedy  okazało się, że jego podejrzenia się potwierdziły, gdyż od kierowcy 45-letniego mieszkaniec Osieka wyczuł alkohol - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Po przeprowadzeniu badania trzeźwości, okazało się że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i teraz stanie przed sądem. Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ziom, 29.11.2015 11:41
dwujeczka i krajem
jasiek, 25.11.2015 08:43
a jak to się ucieka dyskretnie?