OSIEK. Pijany 50-latek wszczął awanturę domową

26 maja 2015 Autor: eSCe

Mężczyzna był pijany. W domu, w obecności żony i córki wszczął awanturę. Mieszkaniec Osieka został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

OSIEK. Pijany 50-latek wszczął awanturę domową

Policjanci odebrali zgłoszenie w miniony piątek w godzinach popołudniowych. Matka z córką zgłosiły, iż 50-letni mężczyzna awanturuje się w domu. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu jednak nie zastali mężczyzny, w domu znajdowały się dwie kobiety. Mężczyzna który się awanturował, w obawie przed zatrzymaniem uciekł z domu, jednakże został szybko zatrzymany i trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. 50-letni mieszkaniec Osieka był pijany, badanie alkomatem wykazało 2,81 promila alkoholu.

-Policjanci bardzo angażują się w walkę z problemem przemocy w rodzinie, jednak zwracają się również z apelem do sąsiadów, dalszej rodziny czy znajomych, aby reagowali i powiadamiali odpowiednie służby, a w  trakcie trwającego postępowania wspomagali osoby pokrzywdzone przemocą – mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu,

Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy