OSIEK. Platynowa płyta... chodnikowa

03 listopada 2018 Autor: red
Fot. UM Osiek

Fot. UM Osiek

Gmina Osiek wywalczyła I miejsce i tytuł „Najlepsza Gmina 'Platynowa Płyta Chodnikowa' za rok 2017”. Wyróżnienie w siedzibie Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolskich w Krakowie odebrał wójt Gminy Osiek Jerzy Mieszczak wraz z przewodniczącym Rady Gminy Jerzym Czernym.

Celem konkursu jest wyróżnienie samorządów za inicjatywy podnoszące bezpieczeństwo ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem budowy chodników przy drogach gminnych i wojewódzkich oraz ścieżek rowerowych.

Wysiłki osieckiego samorządu w zakresie poprawy bezpieczeństwa pieszych zostały dostrzeżone przez kapitułę konkursu im. Grzegorza Stecha „Bezpieczne drogi w Małopolsce – budujemy chodniki i ścieżki rowerowe”.

(Źródło: UG Osiek)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy