OSIEK. Potrąciła przejeżdżającego przez przejście dla pieszych rowerzystę

13 maja 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

64-letnia mieszkanka Kęt, kierując samochodem marki Hyundai, potrąciła na ulicy Głównej przejeżdżającego przez przejście dla pieszych na rowerze 13-letniego mieszkańca Osieka.


Do zdarzenia doszło w sobotę o godz. 18.35. W wyniku potrącenia nastoletni rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego z krakowskich szpitali.

- W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku - powiedziała asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
xyz, 14.05.2018 06:28
A co tu wyjaśniać?!
Rower na przejściu dla pieszych!!!