OSIEK. Rajd pijanego kierowcy z metą na ...komisariacie

02 lutego 2018 Autor: png
OSIEK. Rajd pijanego kierowcy z metą na ...komisariacie
Wczoraj po godz. 18 na trasie z Polanki Wielkiej do Osieka samochodowy raj urządził sobie pijany kierowca opla. Na dziwnie poruszający się pojazd zareagował mieszkaniec Piotrowic. Mężczyzna nie zlekceważył zagrożenia. Dzięki jego reakcji kolejny potencjalny zabójca drogowy został zatrzymany i odpowie przed sądem za jazdę po pijaku oraz złamanie sądowego zakazu kierowania.

Mieszkaniec gminy Przeciszów kilkakrotnie próbował wyprzedzić opla, ale ten zajeżdżał mu drogę. Mężczyzna wykorzystał fakt, że kierowca zjechał na parking przy cmentarzu w Osieku i zatrzymał się za nim. Wtedy nadjechali również policjanci, którzy błyskawicznie przystąpili do działania zatrzymując nietrzeźwego. Jak się okazało 35-letni mieszkaniec Osieka wsiadł za kierownicę mając w organizmie aż 3,40 promila alkoholu.

Dodatkowo z policyjnej bazy danych wynikało, że mężczyzna posiada 10-letni zakaz kierowania do 2019 roku. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Podziękowania za prawidłową reakcję należą się zgłaszającemu, który dbając o bezpieczeństwo na drodze zareagował i powiadomił policjantów. W ten sposób pomógł wyeliminować kolejnego nietrzeźwego kierowcę stwarzającego duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ja, 06.02.2018 21:21
To w końcu był z Piotrowic czy Przeciszowa bo cos tu się nie zgadza.Brawo dla redaktora za profesjonalizm w artykule!
abc, 02.02.2018 20:03
Brawo! :)
Szuwar, 02.02.2018 17:24
Takich kierowców powinno być więcej brawo ty