OSIEK. Raz pod górkę, a raz z górki. Cykliści pokonali trudną trasę – ZDJĘCIA

25 czerwca 2017 Autor: sz

W sobotę odbył się XII Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem wójta Gminy Osiek, Jerzego Mieszczaka. Sam wójt jednak na rowerze nie jechał. -Ja nie pojadę na rowerze, poprowadzę rajd samochodem – mówił przed rajdem Jerzy Mieszczak. W rajdzie wzięło udział blisko 700 osób. Uczestnicy rajdu pokonali trasę 21 km. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.  

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy