OSIEK. Trwają poszukiwania 43-letniego Marcina Klęczara

02 lutego 2021 Autor: sz
Marcin Klęczar, 43-letni mieszkaniec Osieka. Fot. KPP Oświęcim

Marcin Klęczar, 43-letni mieszkaniec Osieka. Fot. KPP Oświęcim

Policjanci z oświęcimskiej policji już od kilku miesięcy prowadzą poszukiwania 43-letniego Marcina Klęczara, mieszkańca Osieka. Rodzina zaginięcie mężczyzny zgłosiła pod koniec października 2020 roku.

-Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiony w sierpniu 2020 roku wyjechał do pracy w Czechach. Ustalono również, że zaginiony był widziany w Pradze w połowie października 2020. Od tego czasu nie jest znane miejsce jego pobytu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Mężczyzna nie kontaktował się również z rodziną – dodaje rzeczniczka.

43-letni Marcin Klęczar ma 171cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Zaginiony ma krótkie ciemne włosy i oczy koloru brązowego. Wychodząc z domu obrany był w czarną kurtkę, bluzę z krótkim rękawem w pasy biało-bordowe oraz granatowe buty sportowe. Miał też przy sobie pomarańczową torbę turystyczną.

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu Marcina Klęczara o kontakt osobisty lub telefoniczny z oświęcimską policją pod numer 47 83 26 280 lub na numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy