OSIEK. Upadek rowerzysty, zareagował kierowca

15 września 2014 Autor: plin

66-letni rowerzysta wywrócił się w pobliżu skrzyżowania ul. Głównej z Wiśniową. Trafił do szpitala. - Pobrano mu również krew, z uwagi na wyczuwalną woń alkoholu - dodają policjanci.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Zdarzenie miało miejsce 13 września w Osieku. Rowerzysta wywrócił się w pobliżu skrzyżowania ul. Głównej z Wiśniową. - Służby powiadomił 32-letni kierowca samochodu, mieszkaniec Osieka. Rowerzysta, 66-letni mieszkaniec Osieka, z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Pobrano mu również do badań krew z uwagi na wyczuwalną woń alkoholu. Policjanci ustalili, że rowerzysta wywrócił się na jezdnię w chwili, gdy próbował wjechać na przejście dla pieszych - przekazuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ddd, 21.09.2014 18:40
do [ciach!] pijaka