OSIEK. W sobotę XII Rodzinny Rajd Rowerowy. Jeszcze można się zapisać!

21 czerwca 2017 Autor: sz

Jeszcze tylko dziś i jutro można zapisać się na XII Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem wójta Gminy Osiek, Jerzego Mieszczaka. Uczestnicy tegorocznego rajdu przejadą trasę 27 km na trasie Osiek – Polanka Wielka – Piotrowice – Głębowice – Osiek.

OSIEK. W sobotę XII Rodzinny Rajd Rowerowy. Jeszcze można się zapisać!

Do jutra w Bibliotece Publicznej w Osieku można się jeszcze zapisać na XII Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę w ramach Dni Osieka. Start rajdu zaplanowano na godzinę 13.30 z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osieku.

Miłośnicy rowerów przejadą do Polanki Wielkiej, gdzie zaplanowano półmetek trasy. Następnie przez Piotrowice i Głębowice wrócą na plac przy Urzędzie Gminy Osiek, gdzie zaplanowano metę. Łącznie cykliści przejadą 27 km. Szczegóły rajdu oraz regulamin znajduje TUTAJ.

Organizatorem XII Rajdu Rodzinnego Rowerowego jest Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku oraz Towarzystwo Miłośników Osieka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy