OSIEK. Wielkie morsowanie z Dorian FitnessClub już po raz drugi

17 lutego 2019 Autor: red
fot. sz

fot. sz

Miłośnicy zimnych kąpieli z Kęt, Brzeszcz, Tychów, Chrzanowa i innych miast zjechali dziś tłumnie do MOLO Resort w Osieku, by wziąć udział w drugim Wielkim Morsowaniu z Dorian Fitness Club. Słońce świeciło mocno, ale woda była na tyle zimna, że kąpiel w niej morsy mogły z powodzeniem zaliczyć do udanych. Tym bardziej, że po wyjściu z wody czekała na nich gorąca, smaczna zupa i niespodzianki przygotowane przez organizatorów.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mii, 17.02.2019 12:05
No no odważnie i bez biustonosza;)
Prawy, 17.02.2019 09:18
Super można podziwiać, a ten Pan na pierwszym planie to miesięcy alfa, ogromny. Pozdrawiam.