OSIEK. Wyjechał samochodem tuż przed nadjeżdżającego motocyklistę

02 lipca 2017 Autor: sz
Motocyklista z poważnym urazem głowy trafił do szpitala.
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Zdarzenie miało miejsce w sobotę w godzinach popołudniowych na ulicy Głównej w Osieku.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 24-letni mieszkaniec Osieka, kierując samochodem marki peugeot, włączając się do ruchu zderzył się z 31-letnim mieszkańcem tej samej wsi, który kierował motocyklem marki honda - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Motocyklista w wyniku wypadku doznał poważnego urazu głowy i został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Oświęcimiu. Dokładne okoliczności tego wypadku drogowego ustalą oświęcimscy policjanci.


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
XbC, 03.07.2017 06:50
Oczywiście nikt na żadnym serwisie nie umieścił info, że gość nie miał zadnych papierów na moto.
Mci, 02.07.2017 18:12
No tak to jest w naszych przepisah podobno że jak ktos wyskoczy ci na drogę to jego wina, a to ze w tym miejcu akurat zakret a ty jedziesz jak chcesz na tym produkcie to stawia cie jak w tym przypadku na wygranej pozycji.
ZzZsp24, 02.07.2017 17:48
Motor do ok 220 z płynami
Gertychgrojec, 02.07.2017 13:13
Osiek powinien mieć swój posterunek policji. Na tych produktach może by tak nie szaleli (auto,motor)
xyz, 02.07.2017 13:03
Ile waży taka honda że tak zmasakrowała peugeota przy 50km/h?