OŚWIĘCIM. Poszukiwani sprawcy kradzieży skarbonki

08 listopada 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Ci ludzie, choć nie zasługują na to miano, nie mają serca! Policjanci szukają dwóch mężczyzn, którzy wczoraj, około godz. 19.30, wykorzystując nieuwagę ekspedientki sklepu spożywczego przy ulicy Dąbrowskiego, skradli skarbonkę z pieniędzmi na leczenie chorego dziecka.

Skarbonka stala na sklepowej ladzie. Po jej kradzieży sprawcy zbiegli w stronę ul. Mayzla.

Obaj to młodzi mężczyźni w wieku około 20 lat, włosy ciemne, bardzo krótko ścięte. Jeden miał bluzę z kapturem koloru turkusowego, natomiast drugi bluzę dresową koloru szarego oraz ciemny bezrękawnik.

- Świadkowie zdarzenia lub osoby, które posiadają informację mogące pomóc w identyfikacji sprawców proszone są o kontakt z oświęcimską Policją pod numer 33 847 52 80. Zapewniamy anonimowość - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

(Źródło: KPP Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Kolo, 09.11.2018 06:55
Wstyd! Lipa, dojechać ich, to [ciach!]