OŚWIĘCIM. Powiatowy Dzień Nauczyciela w OCK. Krzyż Zasługi dla starosty Starca

12 października 2018 Autor: adm
Fot. Starostwo

Fot. Starostwo

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej zorganizowano wczoraj w Oświęcimskim Centrum Kultury. Podczas uroczystości wojewoda małopolski Piotr Ćwik w imieniu prezydenta RP uhonorował starostę oświęcimskiego Zbigniewa Starca Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Starosta otrzymał go za działalność społeczną oraz samorządową. Wojewoda złożył także życzenia wszystkim pracownikom oświaty.

- Dziękuję Wam za trud i poświęcenie. Wasze zaangażowanie w pracę na rzecz wychowania dzieci w przyszłości zaowocuje pokoleniem mądrych Polaków. Nie od dziś wiadomo, że „takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” - powiedział wojewoda małopolski Piotr Ćwik

Podczas uroczystej gali wyróżnieni nauczyciele odebrali z rąk starosty Zbigniewa Starca, wicestarosty Jarosława Jurzaka oraz wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Iwony Gibas serdeczne gratulacje oraz dyplomy wraz z symboliczną różą, przyznawane co roku za osiągnięcia w dziedzinie edukacji i oświaty. Wybrani nauczyciele otrzymali Nagrodę Starosty.

- Starosta, wicestarosta oraz członek Zarządu Powiatu Ewa Pawlusiak wręczyli uczniom Powiatowego Zespołu nr 6 z klas technik logistyk z innowacją ratownictwo medyczne, materiały ćwiczeniowe w postaci zestawu ratownictwa medycznego wraz z szynami Kramera oraz fantomu szkoleniowego z defibrylatorem szkoleniowym - poinformowała Nikolina Magiera, rzeczniczka starostwa.

W części artystycznej wydarzenia zaprezentowali się wykonawcy z Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Góral, 15.10.2018 23:16
Starzec nauczycielem? Kiedy ostatnio skakał koziołki na wuefie to już chyba najstarsi oświęcimscy górale nie pamiętają.
Dla mnie, 15.10.2018 06:00
Ten facet już się tak skompromitował na debacie, a tu medale.niech wygra w Oświęcimiu wybory ktokolwiek byle nie ten człowiek.
belfer, 14.10.2018 22:10
za co dostał też medalik? acha już przypomniałem sobie za rozkład szkolnictwa średniego i zawodowego w powiecie-brawo
bbg, 13.10.2018 21:46
Pisowski wojewoda przyznał pisowskiemu kandydatowi na prezydenta medal. Tylko jeden? Bardzo słabo. Byłem przekonany , uwzględniając nachalność pisowskiej promocji tego kandydata że Zbysio już obecnie będzie obwieszony medalami jak ruski generał. Do wyborów jeszcze kilka dni. Poprawcie się, dacie radę!
Fil, 13.10.2018 19:53
A śmiali się z komuny!!!. Za komuny to był pikuś teraz dopiero się odznaczają za niccccccccc!!!!!
Odznaczenie , 13.10.2018 15:11
Odznaczenia tego wartość spadła strasznie według mnie po przyznaniu go temu panu. Swoj poziom pokazał na debacie prezydenckiej i nie był on najwyższy...
prawy i sprawiedliwy, 13.10.2018 08:50
A co takiego zrobił "społecznie" Pan Starzec? Sami się odznaczają, to niech się również sami wybierają.
Oswiecimiak, 12.10.2018 22:04
Za co on do stal ten krzyz bo jest pisowcem nic nie zrobil tylko się caly czas trzymal stolka jako starost . Znasie na pływaniu bo był wuefista i caly czas plywa .I on ma być prezydentem naszym , ludzie zastanów cie się na gogo głosujecie.
Adam, 12.10.2018 15:51
Ale sie zasluzyl ha ha
Uchowaj, 12.10.2018 14:48
Uchowaj Boże od takiego Prezydenta jak Starzec. Oglądaliście debatę? Wg mnie wyszedł tragicznie. I każdy kto ma chociaż trochę oleju w głowie i posłuchał go i poobserwował to wie, że nie głosuje się na ten typ ludzi. Blamaż na każdym kroku, agresja ataki, sala wybucha śmiechem z tego Pana i tyle...
Ciekawy, 12.10.2018 13:50
"10 listopada w Warszawie zostanie odsłonięty pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Koszt inwestycji sięgnie 2,5 mln złotych" Czy po wyborze Pana Zbigniewa Starca na prezydenta miasta Oświęcim możemy liczyć na równie ważne inwestycje w naszym mieście?
Znam Cię, 12.10.2018 13:22
GRATULACJE