OŚWIĘCIM. Pani Basia sprawiła sobie niemiły "prezent"

05 grudnia 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Na jednym z parkingów na os. Chemików doszło wczoraj do nietypowej stłuczki. Ford focus stoczył się i uderzył w samochód dostawczy. Roztargnioną właścicielką pechowego forda okazała się solenizantka, pani Basia.

Do zdarzenia doszło około godz. 17. Jak ustalili policjanci, ford focus stoczył się i uderzył w peugeota boxera.

Właścicielką forda okazała się wczorajsza solenizantka - pani Barbara, 50-letnia mieszkanka województwa śląskiego.

Kobieta chwilę wcześniej przyjechała do Oświęcimia, aby odwiedzić rodzinę.

- Niestety, parkując samochód zapomniała zabezpieczyć go np. poprzez zaciągnięcie hamulca ręcznego - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci przypominają, że aby uniknąć tego typu zdarzenia, kierowca powinien pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu zaparkowanego pojazdu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy