OŚWIĘCIM. Obradowała Powiatowa Rada Rynku Pracy

13 grudnia 2018 Autor: adm
Fot. Starostwo

Fot. Starostwo

W siedzibie oświęcimskiego pośredniaka odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy. W spotkaniu wziął udział starosta oświęcimski Marcin Niedziela.

Powiatowa Rada Rynku Pracy jest organem opiniodawczo-doradczym starosty w sprawach polityki rynku pracy.

Starosta Marcin Niedziela powiedział, że wyznaczy osobę, która będzie aktywnie uczestniczyć w obradach Rady.

Zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, Patrycja Bies-Walus przedstawiła informację m.in. o sytuacji na lokalnym rynku pracy w powiecie oświęcimskim, poinformowała o poziomie wykorzystania środków Funduszu Pracy w 2018 roku oraz przedstawiła informację o poziomie wykorzystania środków w ramach wydatków fakultatywnych.

Obecnie stopa bezrobocia w naszym powiecie wynosi 5,4 proc.

(Źródło: Starostwo)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin, 13.12.2018 15:15
A po co ta cała Rada,jak taki PUP należy rozwiązać a panie biurwy pozwalniać.
Prawy, 13.12.2018 14:12
Normalność powoli wraca po rządach sztucznej szczęki. Nie będzie kolesiostwa dojnej zmiany.