OŚWIĘCIM. Zgubne skutki mieszkania kątem u znajomej

14 grudnia 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych przez sąd mieszkańców Oświęcimia. 35- i 45-latek ukrywali się w mieszkaniu znajomej.

Wczoraj przed południem dzielnicowi w ramach obchodu rejonu służbowego ustalili, że w jednym z mieszkań znajdujących się na Starym Mieście w Oświęcimiu, przebywa poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu 45-letni mężczyzna.

Pod wskazanym adresem drzwi otworzył im sam poszukiwany. Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony wizytą policjantów, bo dopiero od kilku dni pomieszkiwał u swojej znajomej.

- W mieszkaniu na policjantów czekała jeszcze jedna niespodzianka. Podczas legitymowania okazało się , że drugi z przebywających tam mężczyzn, 35-letni mieszkaniec Oświęcimia, jest również poszukiwany przez sąd - relacjonuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Obaj poszukiwani zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu, a następnie do jednego z zakładów karnych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Szarik, 15.12.2018 06:52
Brawo brawo, a co pani Gosiu nasza ze sprawcą napadu na jubilera? Nic cisza i kupa wstydu i obiecywania i nic. a