OŚWIĘCIM. Orszak Trzech Króli przejdzie z Zasola na os. Chemików

05 stycznia 2019 Autor: red
OŚWIĘCIM. Orszak Trzech Króli przejdzie z Zasola na os. Chemików

Ulicami kilkuset miejscowości przejdzie w najbliższą niedzielę barwny Orszak Trzech Króli. W Oświęcimiu wymarsz korowodu nastąpi kwadrans po południu sprzed kościoła pw. św. Józefa na Zasolu.

Poprzedzi go msza święta o godz. 11 pod przewodnictwem ks. biskupa Romana Pindla.

W orszaku będą królowie, święta rodzina, pasterze i wiele innych postaci. Po drodze dołączą do nich wierni z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Pokłon Trzech Króli odbędzie się w kościele św. Maksymiliana.

Wspólne świętowanie zakończy się koncertem kolęd w wykonaniu zespołu Projekt Fausystem.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy