OŚWIĘCIM. Tłumy uczniów na Targach Edukacyjnych

09 stycznia 2019 Autor: red
Fot. Starostwo

Fot. Starostwo

Podczas 21. Powiatowych Targów Edukacyjnych przedstawiciele szkół ponadpodstawowych z terenu naszego powiatu wystawili stanowiska z ofertą edukacyjną, a także informacjami o nowych kierunkach kształcenia na rok szkolny 2019/2020.

Tegoroczne targi miały na celu pomóc młodzieży w zaplanowaniu swojej przyszłości edukacyjnej oraz zawodowej.

Gospodarzem targów, które odbyły się 8 stycznia był popularny "Chemik". W jednym czasie i miejscu młodzi ludzie mogli porównać oferty edukacyjne wszystkich szkół ponadgimnazjalnych oraz osobiście porozmawiać z uczniami i nauczycielami.

- Jestem przekonany, że każdy po zakończeniu edukacji w naszych szkołach znajdzie pracę lub dostanie się na wymarzony kierunek studiów wyższych - powiedział zwracając się do uczniów wicestarosta Paweł Kobielusz.

W roku szkolnych 2019/2020 w szkołach prowadzonych przez Powiat planuje się utworzyć łącznie 42 oddziały w liceach, 48 w technikach i 24 w szkołach branżowych I stopnia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy