OŚWIĘCIM. Ukrywał się przed Temidą. Do czasu

10 stycznia 2019 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego przez sąd za przestępstwa narkotykowe. Mężczyza ukrywał się w jednym z mieszkań na osiedlu Chemików.

Wczoraj pod wskazanym adresem policjanci zastali 23-latka, który był wyraźnie zaskoczony wizytą stróży prawa. Został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Dziś trafi do jednego z zakładów karnych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Bolo , 10.01.2019 16:07
Kogo masz na myśli
Pracownik synthos dwory 7, 10.01.2019 12:56
A co sie dzieje z tym glupkiem IWO. U????????