OŚWIĘCIM. Wpadł przez niesprawne oświetlenie

11 stycznia 2019 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

W nocy z 9/10 policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Oświęcimia, który kierował samochodem na podwójnym gazie. I na tym nie koniec jego grzechów.

Do zdarzenia doszło o godz. 1.30 w nocy z środy na czwartek. Policjanci zauważyli jadący ulicą Ostatni Etap samochód marki VW Polo z niesprawnym oświetleniem.

Natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, aby zwrócić mu uwagę na niedziałające światło.

Kiedy pojazd zjechał na pobocze i kierowca uchylił szybę, policjanci wyczuwając woń alkoholu. Badanie wykazało u kierowcy 1,13 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Witek, 11.01.2019 20:59
Pamietam jak kiedys bylem na piwie z kolegą i on spotkał w barze swojego kuzyna z drogówki wypiliśmy po kilka piw i ja razem z kolegą wróciliśmy z baru taksówką a kuzyn swoim samochodem i tak to wygląda nie popieram jazdy na bani ale tak to wyglada co wolno wojewodzie to nie tobie ............!