OŚWIĘCIM. Międzynarodowe wyróżnienie za "Integratora"

17 stycznia 2019 Autor: red
Fot. Zbiory PWSZ

Fot. Zbiory PWSZ

W dniu 75. urodzin Królowej Szwecji Sylwii, zostały ogłoszone wyniki kolejnej edycji międzynarodowego konkursu o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii – Queen Silvia Nursing Award. Wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie otrzymał student oświęcimskiej uczelni.

Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych już po raz trzeci objęła polską edycję konkursu honorowym patronatem, a pezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych należy do grona Komisji Konkursowej Queen Silvia Nursing Award.

Nagroda Pielęgniarska Królowej Sylwii to stypendium ustanowione przez Swedish Care International dla studentów pielęgniarstwa oraz osób będących w trakcie specjalizacji pielęgniarskiej, którym zależy na rozwoju umiejętności oraz zdobywaniu doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Daniel Ślągor, student oświęcimskiej uczelni z kierunku Pielęgniarstwo, otrzymał wyróżnienie w tegorocznej edycji tego konkursu.

Zaproponował on stworzenie „Integratora”, czyli portalu łączącego seniorów, potrzebujących wsparcia przy codziennych zadaniach takich, jak np. zrobienie zakupów, z osobami, które chciałby wesprzeć osoby starsze.

(Źródło: PWSZ Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy