OŚWIĘCIM. Utwory Spaleniaka słychać w amerykańskich produkcjach. Posłuchaj go na żywo

19 lutego 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM.  Utwory Spaleniaka słychać w amerykańskich produkcjach. Posłuchaj go na żywo
Cafe Bergson (pl. ks. Skarbka 2) zaprasza 1 marca (czwartek) o godz. 19 na koncert Daniela Spaleniaka. Eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory 25-latka z Kalisza wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku.

Piosenkę Spaleniaka „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu
„Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”.

Daniel jest człowiekiem, który lubi grać na gitarze. Jego debiutancki „Dreamers” był jednym z
najciekawszych wydawnictw ostatnich dwóch lat dostrzeżonych przez najważniejszych krytyków muzycznych. Drugi album, „Back Home” ukazał się w 2016 roku.

Daniel pracuje nad kolejnym wydawnictwem "Life is somewhere else), które ukaże się 16 marca br.. Promuje go utwór "Prologue" (https://www.youtube.com/watchv=1PnDrQQk9uo&feature=youtu.be).

Spaleniak zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive. W 2016 r. nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

Więcej:

https://soundcloud.com/danielspaleniak


www.facebook.com/danielspaleniakmusic

Bilety w cenie 35 zł są do nabycia w Café Bergson. Rezerwacje: cafe@ajcf.pl


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy