OŚWIĘCIM. 14. Powiatowe Targi Akademicki w „Konarze”

13 lutego 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. 14. Powiatowe Targi Akademicki w „Konarze”

W najbliższy poniedziałek, 18 lutego w I Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu odbędą się coroczne Powiatowe Targi Akademickie. To już 14. edycja.

Podczas trzygodzinnego spotkania, maturzyści z powiatu oświęcimskiego będą mogli porozmawiać z pracownikami oraz studentami poszczególnych uczelni na temat ofert edukacyjnych i atutów studiowania na konkretnej uczelni.

W „Konarze” wystawią się uczelnie zarówno publiczne jak i prywatne. Podczas targów będzie również możliwość konsultacji w ramach Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Chrzanowie.

Stoiska targowe będą otwarte od godziny 10.00 do 13.00.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy