OŚWIĘCIM. 2,5 km rzeką za 10 złotych

09 maja 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. 2,5 km rzeką za 10 złotych
Po próbie generalnej, od najbliższej niedzieli 13 maja ruszają regularne rejsy kajakiem. Będzie można przepłynąć blisko 2,5-kilometrowy odcinek Soły, od tzw. "plaży” na Bulwarach aż do progu wodnego Broszkowice.

- Wypożyczeniem kajaków będzie zajmował się Miejski Ośrodek Sport i Rekreacji. Współpracują z nim TKKF „MOTOR” Andrychów oraz Miejskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Oświęcimiu, które jest odpowiedzialne za zapewnienie niezbędnego sprzętu oraz bezpieczeństwo
uczestników - poinformowała Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu.

Wypożyczalnia będzie czynna od godz. 12 do 17, w co drugą niedzielę, od 13 maja do połowy września. Bilet za miejsca w kajaku wynosi 10 zł, a ulgowy kosztuje 6 zł.

Szczegółowy regulamin korzystania z kajaków jest na stronie www.mosir.oswiecim.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

hotin, 09.05.2018 12:34
Buhahahaa.Czyli wychodzac z domu nie będziemy pewni, czy załapiemy sie na ten spływ.Organizacja na medal,jak przystało na naszych ratuszowych urzędasów,by przykładowo podać liczbę kajaków do wynajęcia.Proponuję stworzyć społeczną listę kolejkową już od sobotniego popołudnia.Do kajaka biegiem START!