OŚWIĘCIM. 27-latka wjechała pod lokomotywę. Dostała drugie życie

10 grudnia 2019 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

To zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie. W sobotę w godzinach dopołudniowych w Oświęcimiu doszło do zderzenia się pojazdu osobowego i lokomotywy.

Kierująca audi a4 27-letnia mieszkanka Oświęcimia jadąc ulicą Wodociągową wjeżdżając na niestrzeżony przejazd kolejowy uderzyła w lokomotywę. Na szczęście ucierpiał tylko pojazd, młodej kobiecie nic się nie stało.

Z naszych informacji wynika, iż ze zgłoszenia służbom ratunkowym wynikało, że sprawczyni kolizji uciekła z miejsca zdarzenia. Jak się szybko okazało kobieta pobiegła do domu, który znajdował się około 100 metrów od miejsca zdarzenia by zabrać telefon komórkowy.

27-latka została ukarana mandatem oraz otrzymała punkty karne.


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy