OŚWIĘCIM. 33-latek spadł z balkonu o pierwszej w nocy

19 września 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. 33-latek spadł z balkonu o pierwszej w nocy

W nocy z piątku na sobotę, około godziny 01.00 na terenie jednej z posesji Starego Miasta w Oświęcimiu mężczyzna spadł z balkonu.

-Jak ustalili policjanci 33-letni mieszkaniec Oświęcimia, w wyniku pęknięcia drewnianej barierki spadł z balkonu znajdującego się na II piętrze budynku prywatnego – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Oświęcimianin z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
bajbel, 25.09.2017 08:11
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, Kamilu!!!