OŚWIĘCIM. 35-letni kierowca kierując citroenem wypadł z drogi i uderzył w inny pojazd. Był pijany

26 marca 2020 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W nocy z poniedziałku na wtorek około godziny 4.00 na skrzyżowaniu ulicy Dworcowej z ulicą Prusa w Oświęcimiu. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód wypadł z jezdni po czym uderzył w inne zaparkowane przy ulicy auto.

-Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy ustalili, że 35 – letni oświęcimianin, jadąc samochodem marki citroen, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w zaparkowany przy ulicy samochód marki seat – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze przeprowadzili badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało 1,11 promila alkoholu.

-Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny – podkreśla rzeczniczka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy