OŚWIĘCIM. 40-latek chciał się rzucić pod pociąg

24 marca 2020 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W miniony piątek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie od 26-letniego oświęcimianina o mężczyźnie znajdującym się na nasypie kolejowym w rejonie ulicy Szpitalnej. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna chce rzucić się pod pociąg.

-Najbliżej miejsca zdarzenia byli dzielnicowi, którzy błyskawicznie odnaleźli zgłaszającego oraz niedoszłego samobójcę. Mężczyzna trzymał się szyn kolejowych i nie reagował na żadne polecenia policjantów – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu -Dzielnicowi przy użyciu siły fizycznej zdjęli go z torowiska, a następnie przekazali pod opiekę ratowników medycznych – dodaje rzeczniczka.

Przyszły samobójca to 40 letni mieszkaniec Oświęcimia, który nie umiał wytłumaczyć przyczyn tak desperackiego zachowania.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy