OŚWIĘCIM. 48-letni dealer narkotykowy odpowie za 160 czynów. Mężczyzna był już karany

22 maja 2017 Autor: sz

Był nastawiony do sprzedaży amfetaminy. Wychodząc z mieszkania, oświęcimianin wpadł w ręce policjantów na klatce schodowej. Funkcjonariusze udowodnili mi popełnienie, aż 160 czynów.

OŚWIĘCIM. 48-letni dealer narkotykowy odpowie za 160 czynów. Mężczyzna był już karany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu wpadli na trop dealera narkotykowego podczas działań mających na celu zwalczania przestępstw narkotykowych.

-Funkcjonariusze ustalili, że 48-letni oświęcimianin  trudni się rozprowadzaniem narkotyków wśród młodych mieszkańców miasta. Aby zweryfikować te ustalenia  przystąpili do działania, w wyniku którego mężczyznę zatrzymali na klatce schodowej jednego  z bloków na terenie Osiedla Chemików – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Tuż przed zatrzymaniem mężczyzna wrzucił jakiś przedmiot do skrzynki hydrantu. Policjanci widzieli ten fakt i wyjęli paczuszkę, w której znajdowało się 15 woreczków z białą substancją.

-Amfetamina jeszcze tego samego wieczora miała trafić do  klientów 48-latka – zaznacza Małgorzata Jurecka.

Oświęcimianin został zatrzymany i trafił do Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. W mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze znaleźli kolejne woreczki z amfetaminą.

-W trakcie dalszego postępowania policjanci potwierdzili, że podejrzany, co najmniej od kilku miesięcy trudnił się udzielaniem środków odurzających. Za każdym razem inkasując kilkadziesiąt złotych.  Do tej pory policjanci udowodnili mu popełnienie, aż 160 czynów – podkreśla rzeczniczka.

Przypomnijmy, iż za posiadanie oraz rozprowadzanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Zatrzymany oświęcimianin był już karany za przestępstwa kryminalne.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy