OŚWIĘCIM. 60 bezpłatnych wejściówek na Tauron Life Festival

06 czerwca 2018 Autor: red/UM Oświęcim
Fot. organizatorzy

Fot. organizatorzy

Magistrat przygotował 60 wejściówek na dwa koncertowe dni Tauron Life Festival Oświęcim 2018 do rozlosowania wśród mieszkańców. Aby wziąć udział w konkursie promocyjnym, który trwa od 6 do 11 czerwca wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Kto jest głównym partnerem Tauron Life Festival Oświęcim 2018?”.


Kupony konkursowe znajdują się na Dzienniku Podawczym Urzędu Miasta przy ul. Zaborskiej 2 (pokój nr 1 ).

- Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie rozlosowane zostaną bezpłatne wejściówki, w tym 30 na koncert 15 czerwca z udziałem m. in. Blue Cafe, Alvaro Soler, Carlos Santana, Vera Jonas i 30 na koncert 16 czerwca z udziałem m. in. Totemo, L.U.C, The Stranglers, Europe - poinformowała dziś Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu.

Co istotne, w konkursie promocyjnym mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie i zamieszkałe w mieście Oświęcim.


Losowanie odbędzie się we wtorek, 12 czerwca o godzinie 12, w sali 15 Urzędu Miasta Oświęcim przy ul. Zaborskiej 2.


Osoby, które staną się szczęśliwymi posiadaczami bezpłatnych wejściówek zostaną powiadomione telefonicznie. Można je będzie odbierać od czwartku 14 czerwca od godz. 8 do soboty 16 czerwca do godziny 18 z dyżurki Straży Miejskiej za okazaniem aktualnego dokumentu tożsamości wraz ze zdjęciem lub pisemnego upoważnienia wystawionego na osobę pełnoletnią.

Regulamin Konkursu Na Bilety TLFO2018Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Tymek, 07.06.2018 07:31
Miasto Oswięcim
Górna Iwona , 06.06.2018 22:22
Tauron