OŚWIĘCIM. 66-letnia oświęcimianka straciła prawo jazdy. Na rondo wjechała „pod prąd”

31 marca 2018 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W piątek, na drogach powiatu oświęcimskiego doszło do kilku poważnych zdarzeń drogowych. Jedno z nich miało miejsce na ulicy Pilata w Oświęcimiu.

66-letnia mieszkanka Oświęcimia, kierując suzuki wjechała na rondo niezgodnie z kierunkiem jazdy. Uszkadzając znaki drogowe przejechała przez chodnik, a następnie zderzyła się peugeotem oraz z terenowym suzuki, którym kierował bielszczanin.

-Do szpitala na badania pogotowie ratunkowe przewiozło sprawczynię zdarzenia drogowego oraz pasażerkę peugeota – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

66-letniej kobiecie, która spowodowała zdarzenie, policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
w sprawie kolizji , 03.04.2018 07:47
przydałoby się precyzyjne oświadczenie Policji, bowiem w wyniku kolizji a za takie uznano zdarzenie, bardzo rzadko dochodzi do zatrzymania prawa jazdy. Chyba, że sprawca jest pod wpływem środków odurzających, alkoholu, albo posiada znamiona katastrofy ale takiego określenia Jurecka nie użyła. Jakie były przesłanki zatrzymania prawa jazdy.Jeżeli już coś piszecie, proszę pisać precyzyjnie, albowiem społeczność czyta i nie jest to stado baranów, a portal nie jest "pisanką"..
Ja, 02.04.2018 14:59
Mati...deficyt muzgu.
xyz, 01.04.2018 21:17
"Miś" ty to ten ze słynnego filmu?
No faktycznie może były inne okoliczności np. za duży telefon i niewygodnie trzyma się go przy uchu.
A jak to piszesz że może zasłabła, to najwyższa pora zwrócić prawo jazdy do wydziału komunikacji!!!
reni, 01.04.2018 18:58
Serdecznie współczuję tej Pani. Nikt z nas nie zna powodu i dlatego nie możemy krytykować a odnośnie odebrania jazdy dożywocie to Mati nikomu bym tego nie życzyła nawet Tobie.
znajomy, 31.03.2018 16:37
"Na rondzie skręć w lewo" - prowadził Cię K. Hołowczyc :)
Miś , 31.03.2018 16:16
Chyba tobie. Może kobieta zaslabla może były inne okoliczności, może mechaniczne bo raczej nie jest racjonalnie jeździć po chodniku i pod prąd
Mati, 31.03.2018 15:03
Zabrać prawko dożywotnio !!!