OŚWIĘCIM. 68-latek napadł na sklep i zgłosił się na policję

13 sierpnia 2015 Autor: sz

68-letni oświęcimianin wszedł do sklepu i powiedział, że to napad. Następnie szybko wybiegł i… zgłosił się na policję w celu złożenia wyjaśnień.

OŚWIĘCIM. 68-latek napadł na sklep i zgłosił się na policję

Do rozboju doszło w środę w godzinach dopołudniowych w jednym ze sklepów spożywczych w okolicach dworca PKP.

-Do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna z nożem w ręce informując ekspedientkę, że jest to napad. Kiedy kobieta poinformowała mężczyznę, że dzwoni po pomoc na policję ten się wycofał – informuje Marcin Wiśniowski z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze natychmiast po zgłoszeniu udali się na miejsce rozboju. W czasie kiedy policjanci prowadzili swoje czynności, na Komendę Powiatową Policji w Oświęcimiu zgłosił się starszy mężczyzna, który jak poinformował policjantów „chciał coś wyjaśnić”. Policjanci szybko zorientowali się, że jest to 68-letni oświęcimianin, który dokonał rozboju. Mężczyzna został zatrzymany.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
lala, 16.08.2015 08:49
Dajcie spokoj !Po prostu sprawdzal dzialalnosc slozb!Ha ha ha
Prawo prawem, 15.08.2015 10:37
janusz prawa: niekoniecznie będzie to usiłowanie - zobacz sobie art. 15 par. 1 k.k. Nie znam sprawy dokładnie, więc rodzi się pytanie czy odstąpienie było dobrowolne.
janusz prawa, 14.08.2015 20:28
Wszedł z nożem w ręce i zażądał pieniędzy - jak nic usiłowanie rozboju. Gdyby dostał pieniądze to 3 lata minimum za to grożą.
Prawo prawem, 14.08.2015 00:29
<p>Czytając artykuł co najwyżej usiłowanie rozboju choć i nad tym się należy zastanowić, gdyż odstąpił dobrowolnie od czynu przestępnego (dla laik&oacute;w = nie było nawet usiłowania, gdyż sam z siebie zrezygnował z dalszej akcji). W przypadku kwalifikacji usiłowania: biorąc pod uwagę, że sam się zgłosił i nic poważnego nie nawojował obstawiam, że na 90% będzie umorzenie ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu.</p>
anty system, 13.08.2015 12:15
dokonał rozboju ? przeciez tylko krzyknoł i uciekł !!! brawa dla tego co to pisał .
slay, 13.08.2015 11:44
Informacja zwala z nóg!