OŚWIĘCIM. 75. Krakowski Salon Poezji z Agatą Rymarowicz

21 lutego 2020 Autor: zyg
OŚWIĘCIM. 75. Krakowski Salon Poezji z Agatą Rymarowicz

W niedzielę 1 marca o godzinie 19.00 w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu odbędzie się 75. Krakowski Salon Poezji pod tytułem :Pod powieką. Koncert w krainie łagodności.

Własne utwory zaśpiewa Agata Rymarowicz przy akompaniamencie Emiliana Rymarowicza oraz Mateusza Stawiarskiego.

Projekt Krakowskich Salonów Poezji wpierane jest finansowo przez Miasto Oświęcim, Powiat Oświcimski oraz firm EnCo, Omag, Austotherm, Ipsen Logistics oraz Meta.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy