OŚWIĘCIM. 75-letni kierowca potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

14 października 2020 Autor: sz
OŚWIĘCIM. 75-letni kierowca potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

We wtorek w godzinach popołudniowych na przejściu na ulicy Królowej Jadwigi w Oświęcimiu doszło kolizji. To już kolejne zdarzenie w ostatnich dniach z udziałem pieszych na drogach powiatu oświęcimskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volkswagenem 75-letni mieszkaniec Osieka, potrącił przechodzącą prawidłowo przez przejście dla pieszych 44-letnią oświęcimiankę. Na szczęście kobieta doznała tylko ogólnych potłuczeń.

-Policjanci ponownie apelują do kierowców samochodów o zachowanie szczególnej uwagi i koncentracji za kierownicą zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych oraz podczas opadów atmosferycznych. Kiedy padający deszcz utrudnia widoczność, należy zmniejszyć prędkość, tak aby w porę zauważyć pieszego na drodze i bezpiecznie go minąć lub zahamować umożliwiając mu przejście przez ulicę – przekazuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy