OŚWIĘCIM. 87-letni rowerzysta trafił do szpitala

02 listopada 2017 Autor: png
fot. archiwum

fot. archiwum

Na skrzyżowaniu ulicy Śniadeckiego z aleją Tysiąclecia w Oświęcimiu we wtorek popołudniu doszło do wypadku drogowego.


87-letni oświęcimianin jadąc rowerem ścieżką rowerową wjechał na jezdnię i uderzył w skodę, którym kierował mieszkaniec Bierunia.


-W wyniku wypadku rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony na leczenie do szpitala - poinformowała Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Podczas dalszych czynności, policjanci z oświęcimskiej drogówki ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy