OŚWIĘCIM. Albert Bartosz niczym gorący kartofel? Kandydaci na prezydenta ucinają spekulacje

08 października 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Albert Bartosz niczym gorący kartofel? Kandydaci na prezydenta ucinają spekulacje

Kolejny kandydat na urząd prezydenta Oświęcimia dementuje pogłoski na temat powołania Alberta Bartosza na swojego zastępcę po ewentualnym zwycięstwie w wyborach na szefa miasta. Dziś w tej sprawie oświadczenie przesłał KWW KOS 2018, którego kandydatką na fotel prezydenta jest Ewa Momot. Wcześniej od Bartosza odciął sie kandydat PiS Zbigniew Starzec.

Poniżej prezentujemy treść oświadczenia KWW KOS 2018.

"Działając w imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców Koalicja Obywatelsko – Samorządowa KOS 2018, chciałbym jednoznacznie zdementować pogłoski jakoby w przypadku wygranej w wyborach naszej kandydatki na urząd Prezydenta Miasta Oświęcim Ewy Momot jej kandydatem na stanowisko Zastępcy Prezydenta był Pan Albert Bartosz.


reklama


Mamy pełen szacunek dla aktywności społeczno-zawodowej Pana Bartosza, ale jego osoba nigdy nie była, nie jest i nie będzie brana rozważana przez nasz komitet, jako kandydat na to stanowisko.


Ponad to uważamy, iż „desygnowanie” przez kandydatów jakiekolwiek osób na różne stanowiska i funkcje przed ogłoszeniem wyników wyborów, jest przejawem niezrozumienia zasad demokracji.

Życzymy wszystkim kandydatom, zarówno na radnych jak i prezydenta, powodzenia w zbliżających się wyborach. Zapraszamy serdecznie Mieszkańców miasta i całego powiatu do udziału w wyborach i jednocześnie deklarujemy, iż kampania jaką prowadzimy, nadal będzie oparta o trzy dla nas istotne zasady: legalizmu, kultury oraz poszanowania zasad demokratycznych".

Z wyrazami szacunku


Zbigniew Wrona
Pełnomocnik
KWW Koalicja
Samorządowo Obywatelska
KOS 2018

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Tomasz, 10.10.2018 07:20
Czy ktoś przeczytał to, co napisał? Bardzo proszę o korektę, bo brzmi to fatalnie - literówki, gramatyka, ortografia....
interes na zamianie ? - łamane przez - czynności służbowe, 09.10.2018 18:45
ZbW powiedzmy " nabył " mieszkanie za 10 tys w bardzo dobrym miejscu
Wyborca, 09.10.2018 15:09
Oj Alberciku!!! Zastanawiam się o czym Ty tak myślisz, chyba o tym co dalej z Tobą będzie.
Anna , 09.10.2018 08:33
Ktoś tu chyba czuje zagrożenie Panem Albertem?
Miastowy, 09.10.2018 08:20
Prawda ten pan wygląda jak kartofel, albo burak. A gdzie jego zaufanie ludzie z Poręby, pani Benia puszeczka?
Gminiok, 09.10.2018 00:13
Cieszy bardzo, że nawet MOWPy dostrzegają, że pomoc dzieciom, to nie przpustka do polityki. Albert, jak Cię proszę... Koncerty Ci wychodziły. Polityka to za duże dla Ciebie.
Zdziwiona, 08.10.2018 21:55
A co wy tak się martwcie gdzie wójt będzie pracować? Ma prawo wrócić na stanowisko z którego był urlopowany na okres pełnienia funkcji
Epidemiolog, 08.10.2018 21:44
Scenariusz filmu "Upadek". Od czasu, gdy jako Wójt miał niemal całą Radę za sobą, do startu na radnego z dwoma Sołtysami i momentu, gdy kandydaci na Prezydenta traktują, jak trędowatego. Nawet komitet pełny działaczy MOWP.
doradca, 08.10.2018 21:09
Ja z całego serca doradziłbym Panu Albertowi żeby poszedł do zwykłej pracy fizycznej bo narazie nie ma potencjału do zarządzania. Panie Albercie w sklepie BHP na ul. Chemików są ubrania robocze dla Pana. Może Pan odejść już? Panie Alberciku kochany dziękujemy już wąchać Pana nie chcemy......
Z Zaborza, 08.10.2018 20:37
Nawet KOSy się wstydzą Dyzmy??
Jerry , 08.10.2018 18:11
Jejku, nikt biednego Albercika już nie chce? Pora w końcu zakasać rękawy i brać w do pracy.