OŚWIĘCIM. Andrzej Piaseczny akustycznie

25 lutego 2019 Autor: Materiał sponsorowany
OŚWIĘCIM. Andrzej Piaseczny akustycznie

W sobotę 16 marca br. w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi znany wokalista – Andrzej Piaseczny. Polski artysta, który na polskich scenach gości już ponad 25 lat da kameralny i akustyczny koncert.


W 2017 roku Andrzej Piaseczny świętował swoje 25 lecie na scenie muzycznej. Teraz przyszedł nowy rozdział w jego karierze. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje artysty oraz jego ulubione utwory.


Początek koncertu zaplanowano na godzinę 18.00. Bilety w cenie 80 oraz 90 złotych do nabycia są w kasie Oświęcimskiego Centrum Kultury oraz przez internet -TUTAJ.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
dgjf, 12.03.2019 14:47
@Tom-normalny
@hotin

Taka prośba do wyznawców dwóch religii - pisizmu i platfusizmu. Moglibyście wyjechać gdzieś, na Madagaskar, albo jeszcze lepiej na księżyc? Życie wtedy stałoby się dużo przyjemniejsze.
Tom-normalny., 26.02.2019 21:20
Dziwne słowa piszesz kotinku, ja nie czekam na występ pietrzoka bo on matołku już od dwóch lat nie występuje, ma demencje starczą. Więc możesz czekać i czekać i czekać. A na występ Bogusia Pęka w bibliotece to też czekasz i czekasz. Ja bym posłuchał wykładu Antoniego Tupolewa oraz występ aniołków z NBP. Zdrowia życzę, i proszę zażywać proszki.
hotin, 26.02.2019 12:03
A Oświęcimianie nadal czekają,na występ w naszym OCK kabareciarza i piosenkarza z jeszcze większym dorobkiem-czyli Jana Pietrzaka!

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76