OŚWIĘCIM. Ankieterzy wejdą do domów. Na kilka minut

06 lipca 2018 Autor: red
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

Od 9 lipca do końca października br. prowadzona będzie inwentaryzacja źródeł grzewczych w domach jednorodzinnych na terenie miasta. Wykonają ją pracownicy Zakładu Analiz Środowiskowych Eko-precyzja z Ustronia.


Ankieterzy będą posiadać stosowne upoważnienia Prezydenta Miasta Oświęcimia i dowód osobisty.


- Inwentaryzacja będzie polegała na wypełnieniu ankiety opracowanej na potrzeby Programu ochrony powietrza dla Województwa Małopolskiego – “Małopolska w zdrowej atmosferze” - wyjaśnia Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu.


Pytania dotyczą sposobu ogrzewania (rodzaj kotła oraz stosowanego paliwa), wieku i stopnia ocieplania budynków i zajmują ok. 10 minut. W ten sposób pozyskane zostaną dane o strukturze ogrzewania budynków w Oświęcimiu.


- W razie pytań i wątpliwości lub potwierdzenia tożsamości ankietera prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska Wydziału Gospodarki Miejskiej 33 842 91 29. Uprzejmie prosimy mieszkańców Oświęcimia o przyjęcie ankieterów i poświęcenie na potrzeby inwentaryzacji kilku minut - dodaje Katarzyna Kwiecień.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy