OŚWIĘCIM. Autobusem za złotówkę tylko do końca roku

04 grudnia 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Autobusem za złotówkę tylko do końca roku

Jeszcze tylko przez niecały miesiąc pasażerowie komunikacji miejskiej w Oświęcimiu mogą kupować bilety za symboliczną złotówkę.

Aby skorzystać z tańszych przejazdów, wystarczy używać zainstalowanej w telefonie aplikacji mobilnej.

- mPay to darmowa aplikacja na telefony komórkowe, z której można korzystać w oświęcimskich autobusach od października. Rozwiązanie ułatwia dokonywanie wielu codziennych płatności życia codziennego, pozwalając m.in. kupować bilety MZK Oświęcim bez stania w kolejkach czy szukania otwartego punktu sprzedaży. W aplikacji na telefonie są one dostępne przez całą dobę - przybliża Łukasz Bardyszewski, podkreślając że dzięki trwającej do końca roku wspólnej akcji mPay i Mastercard, wybrane bilety można kupować za 1 zł.

Celem akcji jest propagowanie mobilnego stylu życia i zachęcanie mieszkańców polskich miast do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych.

Z tańszych przejazdów mogą korzystać wszyscy użytkownicy aplikacji mPay, którzy kupują bilety przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Promocją objęte są bilety MZK Oświęcim, których standardowa cena nie przekracza 3 zł. W czasie trwania akcji organizatorzy pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Kartę płatniczą można w bezpieczny sposób podłączyć z poziomu aplikacji mPay w telefonie lub na stronie internetowej www.mpay.pl, po zalogowaniu się do panelu użytkownika.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna dla użytkowników telefonów z systemami Android oraz iOS. Do zrealizowania zakupu konieczne jest posiadanie aktywnego połączenia z Internetem. Nie jest ono natomiast potrzebne do wyświetlania zakupionych biletów i okazywania ich do kontroli.

Z regulaminem promocji oraz wykazem wszystkich biletów objętych promocją można zapoznać się na stronie internetowej mPay.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
buhaha, 07.12.2018 10:36
OŚWIĘCIM. Autobusem za złotówkę tylko do końca roku.
A po nowym roku za ile?
Tłumy babć i dziadków już stoją w kolejce aby nawiązać umowy z operatorami telefonii komórkowej bo moze się uda jeżdzić za złotówke.
milka, 06.12.2018 18:10
Nie mam telefonu więc jeżdżę TAXI. Promocja też do końca roku.
hiHAA, 06.12.2018 18:07
Ciekawe ile osób skorzystało z tej możliwości....W wielu miastach przejazdy autobusem lub tramwajem są bezpłatne a u nas taka wspaniała promocja mPay i Mastercard i .....
1 zł do końca roku ?
Smiechu warte czy do TVN przesłać ?
Smutek, 05.12.2018 01:35
Szkoda że nie mam zniżki na autobus bo nie umiem na swoim telefonie sobie poradzić

hotin, 04.12.2018 15:53
A to już,,Karta mieszkańca" nie wystarczy do tego? Może ta promocja jest skierowana do osób 60+?