OŚWIĘCIM. Autobusowe hybrydy wyjechały na miasto

07 listopada 2018 Autor: adm
Fot. MZK Oświęcim

Fot. MZK Oświęcim

Dwie hybrydy - Solaris Urbino 12 oraz Solaris Urbino 10,5 Euro 6 - to kolejne nowoczesne i ekologiczne autobusy, które wyjechały na ulice Oświęcimia i sąsiednich gmin.

- To już ostatnie w tym roku pojazdy z dostaw Solarisa. Kolejne będą dopiero w przyszłym roku - informuje prezes MZK Bożena Fraś.

Jeden z nich, Solaris Urbino 10,5, był prezentowany na wystawie IBE International Bus Expo w Rimini.

- Po przeglądzie technicznym autobus został dostarczony na koszt Solarisa do Miejskiego Zakładu Komunikacji i to przed terminem wynikającym z umowy - dodaje pani prezes.

(Źródło: UM Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Egon, 08.11.2018 17:18
No nareszcie brawo P.Chwierut to jest człowiek na odpowiednim miejscu, chwała i cześć bohaterom. A jaki był wynik wyborów w naszym pięknym mieście?!?! No to teraz nadszedł czas abyś panie Starcze wrócił na basen i do wody..........
Może jakieś "przepraszam"?, 07.11.2018 21:19
Jak tam z "zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa" w sprawie niekupienia autosanów? Zdaje się właśnie fabrykę z Sanoka uratowała przed bankructwem Polska Grupa Energetyczna, dając Autosanowi państwową kroplówkę. Zapłacimy za to w cenie prądu.
Do hotinkow i rycerzy , 07.11.2018 20:20
Idźcie lepiej do kościółka
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 07.11.2018 19:48
Powystawowa hybryda :-D
hotin, 07.11.2018 18:34
No to teraz nadszedł czas,by P.Prezes ogłosiła darmową komunikację dla dzieci mieszkańców naszego miasta,oczywiście zgodnie z uchwała nowej Rady Miasta. To tak na dobry początek.
kiero, 07.11.2018 16:36
niech ta baba zajmie się wreszcie robota a nie wiecznym lansowaniem i samoreklama, poza tym autobusy mialy byc nowe a nie przechodzone po pokazach, ciekawe co na to umowa z unia na dofinansowanie