OŚWIĘCIM. Awaria sieci wodociągowej na ul. Jaracza. Bez wody nawet do godz. 14

22 października 2018 Autor: red
Fot. Pixabay.com

Fot. Pixabay.com

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji poinformowało, że o godz. 8.40 wystąpiła awaria sieci wodociągowej przy ul. Jaracza w Oświęcimiu. Mieszkańcy mogą nie mieć dostępu wody nawet do godz. 14.

„Obecnie trwa usuwanie awarii. Do czasu usunięcia awarii sieci wodociągowej bez wody pozostają odbiorcy przy ul. Jaracza, ul. Pileckiego oraz ul. Więźniów Oświęcimia od nr 22 do nr 32” - czytamy w komunikacie PWiK.

Spółka przeprasza za utrudnienia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy