OŚWIĘCIM. Bal na... (tylko) 25 par

07 lutego 2018 Autor: red
fot. PWSZ Oświęcim

fot. PWSZ Oświęcim

Już po raz dziesiąty bawiono się na otwartym balu akademickim. Karnawałowa zabawa odbyła się w kompleksie wypoczynkowym Molo Resort w Osieku.

Zabawa była przednia, lecz warto zwrócić uwagę na fakt, iż bal z roku na rok cieszy się co raz mniejszą popularnością. W minioną sobotę bawiło się zaledwie pięćdziesiąt kilka osób...

Tak świętowali wszyscy związani z Uczelnią Państwową Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.


Obok władz uczelni w balu udział wzięli nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji, a także przyjaciele uczelni. Otwarcia dokonał JM Rektor prof. zw. dr hab. Witold Stankowski, który serdecznie przywitał wszystkie przybyłe osoby.


Na balu nie zabrakło prezydenta Oświęcimia Janusza Chwieruta z małżonką. Była też prorektor ds. ogólnych i nauczania dr Katarzyna Wadoń-Kasprzak z małżonkiem, czy kwestor uczelni mgr Justyna Kuglin z małżonkiem. Na parkiecie pojawili się dyrektorzy instytutów i pracownicy uczelni.

Rektor wyraził zadowolenie, że po raz kolejny na balu nie zabrakło właścicieli przedsiębiorstw z którymi oświęcimska uczelnia współpracuje. Przede wszystkim nestora lokalnego biznesu, kawalera medalu im. rtm. Witolda Pileckiego - Tadeusza Dziędziela z małżonką, a także obecnego prezesa firmy Omag i wiceprzewodniczącego konwentu uczelni - Łukasza Dziędziela wraz z małżonką.

Profesor Witold Stankowski złożył gratulacje Dobrochnie Sztajerskiej, która w ubiegłym miesiącu obroniłarozprawę doktorską, tym samym uzyskując stopień naukowy doktora. Po oficjalnym przemówieniu nadszedł czas na toast. Zaraz po nim studentka z kierunku "Zarządzanie" Klaudia Rąba zaprezentowała swoje niebanalne umiejętności taneczne w przygotowanym układzie tańca jazzowego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
pwsztowiec, 08.02.2018 08:30
Był list napominająco-uświadamiająco-zapraszający na bal do społeczności uczelni, podpisany przez JM. Były maile... Nie wypadało odmówić... Ale bal uczelni bez kanclerza, prorektor, dyrektorów instytutów? Żenuła. Pokazali magnificencji.... zaangażowanie.
Doktorantka, 07.02.2018 22:03
A Matusiak nie było, ciekawe dlaczego?
Doktorantka, 07.02.2018 22:02
podobno doktorantki były JM, jak bym była doktorantką to bym nie odmówiła
Łolaboga!, 07.02.2018 14:51
Jaki pan taki kram. Akademicki? Więcej gości z zewnątrz niż z uczelni...
tancerka, 07.02.2018 11:34
kto by się chciał bawić w takim towarzystwie... :/