OŚWIĘCIM-BIELANY. Motocykliści pożegnają zimę

01 kwietnia 2018 Autor: sz
OŚWIĘCIM-BIELANY. Motocykliści pożegnają zimę

W Lany Poniedziałek motocykliści ze stowarzyszenia Klub Motocyklowy Riders On The Storm zjadą się do Oświęcimia by pożegnać zimę. Miłośnicy dwóch kółek zaparkują swoje maszyny na Rynku Głównym w Oświęcimiu o godzinie 12.00.

W trakcie imprezy motocykliści poczęstują zebranych mieszkańców ciepłym posiłkiem – żurkiem z kuchni polowej oraz kiełbaską z ogniska.

Następnie Paradą Motocyklową z panną Marzanną motocykliści przejadą do Bielan na parking przy hotelu „Przystań nad Sołą”, gdzie utopią Marzannę i pożegnają zimę.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin, 23.09.2018 21:26
A tępić to buractwo,co z rury wydechowej robi sobie symfonię!
Mad., 06.04.2018 16:55
Do Starlight:gwiazdy w kosmosie też przeszkadzają????Oby wszyscy żyli długo i szczęśliwie!!!!A Tobie polecam zająć się czymś pożytecznym a nie pisaniem głupot!!!!
Starlight, 02.04.2018 20:02
Ciekawe ilu z nich nie doczeka jesieni?Patrzac na to jak wydziczaja sie na kazdym fragmencie prostej cza
o to widze.Panowie milicjanci naturalnie nie reaguja.Latwiej zlapac przeciez babinke co nie przechodzi po pasach

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74