OŚWIĘCIM-BIELANY. Wypadki chodzą po ludziach

17 kwietnia 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM-BIELANY. Wypadki chodzą po ludziach
Kwadrans przed południem na parkingu ośrodka zdrowia przy ul. Chemików doszło do potrącenia 84-letniej mieszkanki Babic. Dwie godziny później w Bielanach jeden samochód najechał na drugi.

W Oświęcimiu, jak wstępnie ustalili policjanci, 52-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierując samochodem marki WV Transporter , podczas cofania potrącił 84-letnią mieszkankę Babic. Kobieta doznała złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

Z kolei w Bielanach na skrzyżowaniu ulic Kęckiej z Zieloną doszło do kolizji drogowej. Z ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec Tychów, kierując mitsubishi najechał na tył audi, które prowadził 23-letni mieszkaniec Bulowic, a który oczekiwał przed skrzyżowaniem, na możliwość jazdy na wprost.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy