OŚWIĘCIM. Salon Poezji z Bielską i Grabowskim

06 listopada 2018 Autor: adm
Fot. Dominik Smolarek

Fot. Dominik Smolarek

W Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu odbył się 69. Krakowski Salon Poezji pt. „Opis obyczajów” .

W minioną niedzielę fragmenty tekstów Jędrzeja Kitowicza oraz Henryka Rzewuskiego czytali Iwona Bielska oraz Mikołaj Grabowski.

- Aktorzy w brawurowy sposób przedstawili barwne opisy polskiej obyczajowości okresu XVIII wieku, łączące w sobie rzetelność i dokładność kronikarską z humorem - relacjonuje Bożena Grzywa z MDSM, zarazem zapraszając na ostatnią w tym roku edycję Salonu Poezji, w niedzielę 2 grudnia.

(Źródło: MDSM)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy