OŚWIĘCIM-BRZEZINKA. Angela Merkel i Mateusz Morawiecki 6 grudnia odwiedzą Auschwitz

29 listopada 2019 Autor: zyg
Angela Merkel i Mateusz Morawiecki. fot. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Angela Merkel i Mateusz Morawiecki. fot. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

W piątek 6 grudnia były niemiecki obóz zagłady odwiedzi kanclerz Niemiec Angela Merkel. Towarzyszyć jej będzie premier Polski Mateusz Morawiecki.

Angela Merkel została zaproszona do byłego obozu Auschwitz oraz Birkenau przez Fundację Auschwitz-Birkenau z okazji 10-lecia jej istnienia.

W godzinach dopołudniowych kanclerz Niemiec Angela Merkel w towarzystwie premiera Mateusza Morawieckiego zwiedzi Auschwitz I. Część oficjalna zaplanowana jest na godzinę 12.00 w budynku Sauny Auschwitz II-Birkenau.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Jarek, 04.12.2019 12:30
Pani Kanclerz rozumiem,reszta jest milczeniem.
Ślązak, 02.12.2019 21:49
Angela tak,ale Matousz po co???
Jacek, 02.12.2019 21:42
Pani Kanclerz to zaszczyt i honor, reszta niech sobie daruje.