OŚWIĘCIM, BRZEZINKA. Debata o przemocy w rodzinie

20 lipca 2013 Autor: PLIN

Policjanci oraz przedstawiciele Urzędu Gminy Oświęcim zapraszają na otwartą debatę na temat przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Tytuł spotkania: „Czy musi tak być?”. Będzie też można uzyskać poradę od przedstawicieli sądu, prokuratury, policji i GOPS.

OŚWIĘCIM, BRZEZINKA. Debata o przemocy w rodzinie

Debata organizowana jest w ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej”. - Ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Pozwoli również na wymianę informacji między policją a społecznością lokalną – przekazuje asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zaprezentowane zostaną statystyki policyjne, a mieszkańcy będą mogli zgłosić wnioski i podzielić się swoimi przemyśleniami. Co ważne: - Dodatkowo będzie można również uzyskać poradę od przedstawicieli Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu – zaznaczają organizatorzy. - Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wzięcia udziału w debacie – zachęcają.

Spotkanie odbędzie się 24 lipca o godz. 17 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezince: godz. 17 - 17.15 otwarcie debaty, 17.15 - 17.45 prezentacja multimedialna dot. problemu przemocy w rodzinie oraz procedury Niebieska Karta, 17.45 - 18.30 dyskusja z udziałem zaproszonych gości, 18.30 - 18.45 wnioski i podsumowanie, 18.45 – 19 przeprowadzenie ankiety.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
glinatex, 21.07.2013 15:50
@alfa Widać teraz gołym okiem na co przeznaczane są fundusze bo pożytku z takich akcji zero! Pytam-skoro tyle niedobrego dzieje się i nikt tutaj nie napisze nawet anonimowo że jest bity,prześladowany czy poniewierany by prześladowcy założyć ,,niebieską książeczke"to należy zadać sobie pytanie- Czy musi tak być?
A:), 21.07.2013 13:49
mało postów bo wszyscy leją komary zamiast żon.
alfa, 21.07.2013 12:54
D glinatex: Dlatego, że debata na temat przemocy w rodzinie jest potrzebna, nie ma idiotycznych komentarzy pod informacją na jej temat.To zbyt poważna sprawa, aby z niej kpić,drwić... i ględzić,tak jak niektórzy potrafią. Drogi glinatexie, znajdź sobie inny temat.
glinatex, 20.07.2013 19:47
Po ilości postów dodanych, wiem że taka debata była bardzo potrzebna!