OŚWIĘCIM-BRZEZINKA. Remont torów na ul. Ostatni Etap

07 października 2018 Autor: red
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay.com

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay.com

Od 8 do 12 października będzie zamknięty przejazd kolejowy w ciągu ul. Ostatni Etap w Oświęcimiu (przejazd na ul. Pławską w Brzezince).

Jak informuje Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie, informuje, jest to związane z naprawą torów i robotami towarzyszącymi na linii kolejowej numer 93 Trzebinia – Zebrzydowice.

W tych dniach kierowcy muszą korzystać z objazdu przez Brzezinkę.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Obywatel, 08.10.2018 09:50
Jak będą to remontować tak jak kładą kanalizacje to przejazdu nie będzie do 2020