OŚWIĘCIM. Budowa Hampton by Hilton na ostatniej prostej. Kiedy otwarcie?

16 kwietnia 2018 Autor: red
fot. Hampton by Hilton Oświęcim

fot. Hampton by Hilton Oświęcim

Kończy się budowa okazałego hotelu sieci Hilton u wjazdu do centrum miasta. Obiekt pomieści 120 pokoi. Trwają ostatnie prace wykończeniowe. To ósmy obiekt Hampton by Hilton w Polsce.

Przedstawiciele hotelu nie wskazują na razie dokładnej daty otwarcia obiektu.

- Jesteśmy na ostatniej prostej. Jest jeszcze trochę pracy, przede wszystkim na ostatnich piętrach budynku, ale wszystko idzie w dobrym kierunku - mówi dyrektor sprzedaży Hampton by Hilton Oświęcim Maciej Podczaski.

Jednym z haseł marki Hampton by Hilton jest „Hamptonality”. Terminem tym określa się atmosferę i standardy panujące w hotelach tej marki.

- „Hamptonality” objawia się na każdym etapie pobytu. Jest to m.in. pomocna i profesjonalna obsługa, uśmiech na twarzach naszych pracowników, indywidualne podejście do gości, swoboda oraz praktyczne udogodnienia w pokojach, np. wyjątkowo komfortowe łóżko, ciepłe śniadanie zawsze wliczone w cenę - tłumaczy Podczaski.

Mocnymi stronami obiektu będą także kuchnia i lokalizacja. Szefem restauracji będzie znany w środowisku kulinarnym Bartosz Gadzina, który menu opiera na ekologicznych i zdrowych produktach.

Budowę hotelu rozpoczęto w ostatnim kwartale 2016 r. Będzie w nim 120 komfortowych i nowoczesnych pokoi, które będą miały stylowy wystrój i przemyślane udogodnienia.

Znajdą się w nich m.in. miejsca do pracy, bezpłatne Wi-Fi, czajniki, suszarki do włosów, telewizory, deski do prasowania i żelazka. Goście będą mogli skorzystać np. z bezpłatnego i w pełni wyposażonego centrum fitness, 4 sal konferencyjnych (największa ma 106 m kwadratowych) oraz otwartego centrum biznesowego. W hotelu dostępne będzie ponad 300 m kwadratowych przestrzeni lobby, które może pomieścić 130 gości.

Hilton to jedna z największych firm w branży hotelarskiej. Posiada ponad 5100 nieruchomości i ponad 838 tysięcy pokoi w 103 krajach.

Sieć wprowadziła na rynek łącznie 14 światowej klasy marek. Jedną z nich są hotele Hampton by Hilton, zlokalizowane w 15 krajach.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
gumisiowate , nielogiczne, ciemne przewężenie.. i do pierwszego wypadku czy awarii samochodu, 20.04.2018 18:56
"zamek posępnego czerepu" a Zamek Piastowski pozbawiony też słońca.. i zasłonięci nasi księża salezjanie
Ktoś, 18.04.2018 22:10
Krak widać że nigdzie nie jeździsz i nie masz pojęcia o hotelarstwie. Żal.
Maska, 17.04.2018 19:36
Może ten hotel i będzie funkcjonalny, dobry itp. ale dlaczego z zewnątrz jest taki brzydki ? Czy kryteria estetyczne w architekturze przestały obowiązywać ? Czy wyglądem zewnętrznym nie powinien przynajmniej nie razić w historycznym otoczeniu ? Teoretyczne pytania, wiem. Nowobogacka brzydota i tyle.
Joanna, 17.04.2018 16:25
Taki duży hotel w Oświęcimiu chyba jest niepotrzebny.
optymista, 17.04.2018 10:33
W końcu coś z klasą - miejsce na to zasługuje. Trzymam kciuki
, 16.04.2018 23:58
Drogi hotel jak na taką pipidówę, kto tu niby taki przyjeżdża? Za 20 lat skończy jak glob
Krak , 16.04.2018 23:14
SUPER luksus ! Czajnik i suszarka do włosów są ogromnie ważne. O jeszcze telewizor. Wspaniale.
hotin, 16.04.2018 16:13
Super. I oby jeszcze zarobki dla pracującej tam załogi,,nie kierowniczej" nie odbiegały od zachodnich pensji.