OŚWIĘCIM. Cele Koalicji Europejskiej w wyborach do europarlamentu

16 kwietnia 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Cele Koalicji Europejskiej w wyborach do europarlamentu

Wczoraj na Rynku Głównym w Oświęcimiu odbyła się konferencja Koalicji Europejskiej w powiecie oświęcimskim. W spotkaniu udział wzięli m.in. posłowie, samorządowcy oraz sympatycy. Nie zabrakło także najmłodszego pokolenia.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ibiz56, 17.04.2019 18:53
Pis pod postacią Beaty Szydło symbolicznie wyprowadził Polskę z Unii w dniu objęcia przez nią funkcji premiera i usunięcia flagi Unijnej, po 3,5 roku rządów kłamstw ,gebelsowskiej propagandy i populizmu chcą uciec z TITANICA i za unijne pieniądze się ustawić
zaprzeczając podstawowym wartością Unii.
Nie wolno do tego dopuścić jesteśmy to winni naszym dzieciom wnukom i całemu przyszłemu pokoleniu.Jeszcze nigdy w swojej hstorii Polska nie była w tak korzystnej sytuacji geopolitycznej jak do 2015r.Pis dąży do zacofanego i bezmyślnego społeczeństwa
w myśl zasady DZIEL I RZĄDŻ.
NIECH ŻYJE POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ RAZEM Z INNYMI NARODAMI tego na pewno nam przedstawiciele Pis-u nie zapewnią.
KOdpychająca, 17.04.2019 17:51
Ręka by mi uschła, gdybym zagłosował na tych Ludzi. Nie zapomnimy Jak szkalowano Marsz rodzin ofiar Obozu i bzdury o faszyzmie i antysemityzmie.
Brak ksiedza z TVN, 17.04.2019 15:54
A dodajcie zdjęcie zrobione zza pleców tych Panów. Przeczuwam, że widać było by tylko plecy marynarek.
, 17.04.2019 14:55
karp dobre, dobre
im współpraca z Rydzykiem i Kościołem to potrzebny chyba tylko po to co Marcie Kaczyńskiej czyli do rozwodu i unieważnienia ślubu
Misiek, 17.04.2019 14:08
Oj czerwono na tym rynku, czerwono...
, 17.04.2019 14:07
Co oni takiego nam proponują? Won z nimi! Oświęcim bez Don Pablo - Oświęcimskiego Escobara!
PiS PO jedno zło, nie ważne kogo wybierzecie nic dobrego z tego nie będzie...
karp, 17.04.2019 10:46
Oj pisiorki , pisiorki . Po treści waszych komentarzy widać co prezentujecie . Ale do komunii w święta polecicie pierwsi pod ołtarz . Wasze zakłamanie , fałsz , mściwość ,nietolerancja , zawiść przeraża .Wesołych SWIĄT . Nauczyciele strajkujący jestem z Wami . Szkoda ,że macie jednak tylu łamistrajków w swych szeregach .
, 17.04.2019 09:52
Jak małpy pokazują znak agenta "Bolka" Wy też chcecie po 2 piwa? Bo to własnie oznacza ten głupi znak który pokazujecie!. Jak się douczycie to będziecie wiedzieć że ten znak wziął się ze stoczni. Jak kumpel Wałęsy skakał przez ogrodzenie do budki z piwem które były praktycznie przy każdym większym zakładzie pracy to "Bolek" krzyknął za nim "dla mnie też weź .Ten się odwrócił i spytał ile? Na co agent pokazał swój słynny znak - czyli dwa
PAK, 17.04.2019 09:08
Który z tych pajaców/clownów, ma młodego w klasie maturalnej??? Pytam?
Pan tu nie stał, 17.04.2019 08:22
ojj znów pisiorki w natarciu w komentarzach

młodzieżówka zasiadła przed kompy i nieważne o czym byle by w Tuska uderzyć - a nie w Tuska to tylko w ich telewizji z Woronicza,

jak w szkole lekcje zaczynały się kiedyś od modlitwy to wiadomości zaczynają się od słów "jak rządziła koalicja PO-PSL..." - weźcie młotki i uderzcie się gdzie trzeba - oni nie rządzą już 4 lata, a skoro narobili źle to czemu jeszcze nie siedzą?
Edyta, 17.04.2019 07:45
W samorządach Ziemi Oswiecimskiej nigdzie nie rządzi PIS. W Oświęcimiu ' w gminie Oświęcim w Chelmku wygrali kandydaci z Koalicji Obywatelskiej. W Kętach, Osieku, Polance Wielkiej, Przeciszowie wygrali kandydaci związani z PSL. A w Brzeszczach i Zatorze niezależni. Ludzie im zaufali a nie PISowi. I tak trzymać!!! Ja i wielu moich znajomych zagłosuję na Koalicję Europejską.
jaccek, 16.04.2019 23:33
.jak to powiedział....dalsza integracja z unią europejska oraz WZMOCNIENIE ROLI POLSKI W EUROPIE ??? cała europa kolorowa, bez wartości - jedyną szansą dla uratowania europy jest POLSKA i jej twarde stanowisko wobec uchodźców oraz lgbt, koryta wam się marzą lewaki !!!
, 16.04.2019 22:24
gdzie są ludzie
Tfusk, 16.04.2019 21:53
PATOLA!!!Czerwone podniebienia!
ZNAfCA, 16.04.2019 21:00
hotin-co ty dzisiaj łykasz ,chyba nie złożysz wniosku na dofinansowanie 500+ i 100+,wystarczy ci już mamona na 3x+,a twoją kochaną szydłową przywitam gwizdami i szmatą europejską [zamiast flagi] jak tylko sie w rejonie pojawi. Ale ona miasta boi się i nas nie odwiedzi. raczej pojedzie na spływ po Dunajcu.
pracownik, 16.04.2019 19:51
Panie prezydencie niech sie pan zajmie pracownikami um i podleglych jednostek bo niedlugo bedzie jak z nauczycielami. zarobek 1900zł netto już nas nie satysfakcjonuje.
inz.mamoń, 16.04.2019 18:25
a ten Sowa to aktualnie w jakiej partii przebywa?
PISBIS, 16.04.2019 17:53
Sami karierowicze ,którzy chcą dorwać się do koryta unii europejskiej.i ich poplecznicy,
, 16.04.2019 17:24
Sowa i przyjaciele.???? Z nich tacy sami przyjeciele jak z moich wróżbici. Cz wy ludziki ma
e sądzicie, że będziecie żyli 90. 100. 110.120...... lat
fujjjj, 16.04.2019 17:19
kpina z mieszkanców
OTUA, 16.04.2019 16:16
Widać , słychać i czuć. Az do Kęt ten smród się przedostał . Cuchnie ścierwem.
hop do kupki, 16.04.2019 16:15
Europejskie d...pki hop do kupki.
KE, 16.04.2019 13:37
trzymam kciuki!!
M, 16.04.2019 12:36
Oczywiście pierwszy M. Sowa karierowicz
Jaśko, 16.04.2019 12:31
Sowa i przyjaciele.
kęczanin, 16.04.2019 12:25
Tylko Dorota Niedziela może godnie reprezentować kęcką ziemię na europejskich salonach,a gdyby na dodatek do Niej dołączył mąż Marcin ,to byliby jak kęccy Beckhamowie :)
No co na żartach się nie znacie ?
Lewy , 16.04.2019 09:03
Brawo koalicja. W naszym powiecie pisiory w defensywie. Tak trzymać. Wszyscy na wybory.
Normalny, 16.04.2019 08:50
Brawo prawdziwi uczciwi gospodarze i patrioci. Popieram z całą moją rodziną.
Trzymajmy kciuki za naszych kochanych nauczycieli .
ostrzezenie, 16.04.2019 08:49
Wygłupy na rynku, z daleka od takich ludzi.
realista, 16.04.2019 08:44
Nr1 na liście tej koalicji to chyba nie Polka a dalej sportowcy jakie oni mają doświadczenie polityczne?W tym okręgu wyborczym obejmującym Małopolskę i Świętokrzyskie to raczej słabiutko wygląda.
jan, 16.04.2019 08:05
Nie potrafimy, więc błaznujemy.
hotin, 16.04.2019 07:52
Już widzę te ich miny roześmiane,jak PiS ich zmiecie w wyborach do PE i Sejmu RP. Niech żyje PiS i p.prezes Tysiąclecia Jarosław Kaczyński!